דף נחיתה

דף נחיתה מנצח, בניית דפי נחיתה בעיצוב אישי שמביא לקוחות.

דף נחיתה ממלא שלוש פונקציות עיקריות: הוא חלון הראווה של העסק שלכם. הוא תעודת הזהות והוא כרטיס הביקור שלו. באמצעותו מתוודע אליכם הגולש. דך הנחיתה אמור לעורר בו עניין , צורך וביקוש לשירות או למוצר שיש לכם להציע לו ובכך לספק את הצורך ולהיענות לביקוש. דף הנחיתה הוא דף אינטרנט שיש בו תוכן עובדתי ושיווקי על אודותיכם. הוא מעוצב באופן שמושך את העין, מבליט, מייחד ומבדל אותו משאר העמודים. התכלית המוצהרת שלו הוא לייצר פניות של אנשים- לקוחות פוטנציאליים - שייהפכו ללקוחות- בפועל שלכם. אל דף הנחיתה ניתן להגיע באמצעות גלישה באתר או מודעה המעוררת בגולש סקרנות ועניין. דף הנחיתה הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי, העשוי להיות מנוע ומנוף למינוף העסק ולחשיפתו בפני קהלי יעד מגוונים. הדף אמור לייצר קשר מהיר, מיידי, ו"ללכוד" את הגולש. המידע המסופק לו בדף הנחיתה- שאליו הוא מתוודע בתוך שניות אחדות בלבד ( אין לכם ואין לו זמן רב יותר...) ומידת העניין שהוא מגלה אמורה להניע אותו ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון או, לחלופין, לבצע רכישת מוצר או שירות שאליו מכוון אותו הדף.

חשיפה אפקטיבית של דפי נחיתה

גולשים מתוודעים אל דפי נחיתה באמצעות גלישה באתרים או דרך פרסום ממומן בגוגל. על מנת להגדיל את הסיכוי להפיכת גולשים ללקוחות ממומלץ לכל בעל עסק שיש לו אתר לייחד דף נחיתה נפרד מהאתר. אם אתם רוצים לצרף גולשים אל רשימת התפוצה שלכם, להפוך אותם לחברי מועדון ובעיקר להפוך אותם ללקוחות שירכשו מכם מוצר או שירות, דף הנחיתה הוא אמצעי משיכה אטרקטיבי ואפקטיבי. באתר יש מידע רב, ולא בטוח כלל שבתוך שמונה השניות, לכל היותר, שהוא קוצב לעצמו (כך על פי המחקרים) הוא יאתר ויזהה את הכפתור, שעליו הוא אמור ללחוץ כדי לייצר פנייה אליכם. דף הנחיתה יוצר קשר מיידי. דף הנחיתה אמור לכלול מידע בהיר וממצה, אשר הגולש בו יידע בדיוק מה אתם מציעים לו ומדוע כדאי לו לרכוש דווקא מכם מוצר או שירות. דף הנחיתה אמור לשקף את המיתוג שלכם, אולי את הבלעדיות, ודאי את האיכות, הנגישות והזמינות אל המוצר או השירות ואספקתו במהירות האפשרית.

דף נחיתה

כיצד ליצור דף נחיתה מוצלח ויעיל?

ראשית- אפיון והגדרה שלכם לעצמכם מה אתם מציעים? מי הוא קהל היעד שלכם? מה הלקוח מצפה לקבל מכם? על איזה צורך המוצר או השירות שלכם עונה? איזה מחסור הוא ממלא? מדוע כדאי ומועיל ללקוח הפוטנציאלי לרכוש דווקא מכם את המוצר או השירות ולא מהמתחרים (בידול, מיתוג). מה הערך המוסף שיקבל מכם ושיהווה את "הקלף המנצח" שישכנע ויניע אותו לפנות אליכם? לאחר שתשיבו לעצמכם- חשוב לעצב את הדף באופן מושך את העין. שילוב של תוכן ממצה, משכנע, עם עיצוב מקצועי, מוקפד ומלוטש ואפשרות ליצור קשר בפשטות ובמהירות הם הבסיס לדף נחיתה איכותי, מוצלח ויעיל.

יתרונות של דף נחיתה

דף נחיתה יוצר רושם ראשוני חיובי. הוא מייצג אתכם כאנשי מקצוע רציניים ואיכותיים. הוא מעורר סקרנות. הוא מזמן לגולש אפשרות נוחה ליצור קשר מיידי. הוא משמש כתומך להצעה שיווקית אטרקטיבית כגון: הנחה, שובר הטבה ועוד. חשוב שדף נחיתה יהיה מקצועי מתאים למנוע החיפוש גוגל- שהטקסט יהיה איכותי, שיהיו בו מלות מפתח רלוונטיות. אתם מוזמנים לפנות אלינו, המומחים ביצירת מגוון שירותים ותוצרים דיגיטאלים כדי לקבל ייעוץ חינם ולצאת לדרך משותפת של הכנת דפי נחיתה מנצחים עבור העסק שלכם.
תוכן ההודעה
בואו נכיר

בואו נכיר.

פנו אלינו בנושאי אתגרים, פרויקטים, שיפורים או ייעוץ

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.
אודותינו

נעים להכיר.

סטודיו לשיווק דיגיטלי

שיווק בדיגיטל, מורכב ועשיר. מגוון אפשרויות פרסום ואתגר הניהול גדול. סטודיו דיגיטל בעל אנשי מקצועי רבי תחום ובעלי נסיון רב אשר יעמדו לרשותכם בעת בכדי למקסם את התוצאות במגוון ערוצי הפרסום. כל זאת במעטפת של סטודיו בוטיק דיגיטלי טכנולוגי שחי דיגיטל 24/7 בכדי לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

את הסטודיו מוביל גיא לב, בעל ניסיון עשיר בעיצוב, פיתוח ושיווק באינטרנט, משנת 2004. אחראי על הצלחות כמו אתר וואלה טורס, מעריב, הובלת פרויקטים בחברת טויוטה, סלקום, הפניקס ועוד. בעל ידע רב בעולם השיווק, חי ונושם דיגיטל 24/7.

ביחד עם צוות מוביל שגיבשנו, מעניקים ייעוץ שוטף וכן פתרונות טכנולוגים מורכבים ועד ניהול והובלת קמפיינים ברחבי ערוצי הפרסום. בסטודיו שיווק דיגיטלי נוכל להעניק לכם למעשה את כל פתרונות הדיגיטל במקום אחד.