ניקוי מוניטין ברשת

ניהול מוניטין ושמירה על הרפרטואר העסקי/אישי

בעזרת תכנון נכון ובניית אסטרטגיית מיתוג חכמה, ניתן לבנות מוניטין ולתקן כתמי עבר.

פנו אלינו עכשיו לייעוץ: 054-4226820 [email protected]


החזון שלנו

שימוש בארגז כלים המתקדם ביותר שבאמצעותו נעלים את כל האזכורים השליליים ברשת ונחליף אותם באזכורים חיוביים, אתרי תוכן גדולים וקטנים אשר יופיעו במקומם בראש רשימת החיפוש.

איך זה עובד?

ניהול מוניטין זוהי אסטרטגיה מעניינת וחכמה אשר עוסקת בהתמודדות הבעיה אשר לה נקלעתם. ניהול ועיבוד המידע השלילי הנכתב עליכם באינטרנט בשילוב ניקוי מוניטין איכותי מאפשר לנו למנף את שמכם למיקום גבוה יותר ולהדחיק אזכורים שליליים תוך מתן אזכורים חיוביים חדשים במקומם. נקו את שמכם עכשיו, הכל אפשרי.

מדידת הצלחה

הגענו למצב שבו הצלחנו להדחיק את האזכורים השליליים ובמקומם הכנסנו אזכורים חדשים חיוביים, כמו כן הצלחנו למקסם ולמנף את כמות הפניות והכניסות לאתר שלכם, ומכאן נותר לנו לשמר את התוצאה ולהמשיך ולטפח את שמכם הטוב באינטרנט.

כיצד מעלימים איזכורים שליליים?

חשוב מאוד להבין שאין פתרון קסם, ואין דרך למחוק את אותם איזכורים שליליים לחלוטין. ישנם דרכים שניתן לטפל באיזכורים השליליים כגון לדחוף אותם מטה על ידי יצירת כתבות איכותיות אחרות לעומת השליליות. תהליך ניקוי מוניטין למעשה די פשוט, אך קשה. אנו ננסח כשלושים כתבות חיוביות המסקרות את נושאי העיקר של הפעילות עסקית או הציבורית שלכם. כאשר המטרה המרכזית של כתבות אלו היא לכתוב טקסטים חכמים הבנויים בצורה מושלמת עבור מנועי החיפוש ("זחלני החיפוש - crawlers") בכדי שנצליח לשלבם בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש עבור הביטויים המרכזיים שלהם כיוונו. מספר מילים על ניקוי מוניטין ברשת. שמו הטוב של איש/אשת ציבור או כל אדם אחר יכול להיהרס מסיבה כזו או אחרת, באמצעות מתן איזכורים שליליים חוזרים באמצעי התקשורת כגון: אתרי אינטרנט, בלוגים, פורומים, טוקבקים, רשתות חברתיות וכו'. זו אחת הבעיות הגדולות ביותר באינטרנט וכמובן במיוחד ברשתות החברתיות בהן גולשים מאות מיליוני גולשים ביום. אדם אשר "מלכלך" על אחר לא יודע ולא מבין את ההשלכה החמורה שבדבר - הנ"ל גורם לנזק תמידי ולהשאיר צלקת גדולה לאדם או לחברה שפגע לכל החיים. בשביל זה אנחנו כאן, אנחנו יכולים לעזור. זה יכול לקרות לאדם הפשוט, לפוליטיקאי, או זמרת ידועה, זה יכול לקרות גם לך. לכל אחד. אנחנו יודעים לבצע "ניקוי מוניטין", מומחים בהעלמת איזכורים שליליים מהאינטרנט, מאתרי אינטרנט, בלוגים, פורומים, רשתות חברתיות, טוקבקים. במקרה שיש כתבה או תגובה אשר גורמת להרס שמך הטוב - אל תהסס ופנה למומחים, צור קשר איתנו עוד היום כדי להתחיל בהליך ניקוי שמך הטוב! ניקוי מוניטין ברשת הינו חלק מתהליך כולל של בניית אסטרטגיית ניהול מוניטין ברשת. אנחנו מתחילים בכך למעשה בתור השלב הראשוני בדרך ליצירת מוניטין איכותי וחיובי לטווח ארוך עבור אדם, חברה עסקית או לגוף ציבורי. בכדי לייצר ניקוי מוניטין נדרש ידע מעמיק וניסיון מוכח ברשת האינטרנט - יש להבין איך מנועי החיפוש פועלים, מהם זחלנים, מי מועד לפורענות, ואיך מגיעים אליהם.
תוכן ההודעה
בואו נכיר

בואו נכיר.

פנו אלינו בנושאי אתגרים, פרויקטים, שיפורים או ייעוץ

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.
אודותינו

נעים להכיר.

סטודיו לשיווק דיגיטלי

שיווק בדיגיטל, מורכב ועשיר. מגוון אפשרויות פרסום ואתגר הניהול גדול. סטודיו דיגיטל בעל אנשי מקצועי רבי תחום ובעלי נסיון רב אשר יעמדו לרשותכם בעת בכדי למקסם את התוצאות במגוון ערוצי הפרסום. כל זאת במעטפת של סטודיו בוטיק דיגיטלי טכנולוגי שחי דיגיטל 24/7 בכדי לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

את הסטודיו מוביל גיא לב, בעל ניסיון עשיר בעיצוב, פיתוח ושיווק באינטרנט, משנת 2004. אחראי על הצלחות כמו אתר וואלה טורס, מעריב, הובלת פרויקטים בחברת טויוטה, סלקום, הפניקס ועוד. בעל ידע רב בעולם השיווק, חי ונושם דיגיטל 24/7.

ביחד עם צוות מוביל שגיבשנו, מעניקים ייעוץ שוטף וכן פתרונות טכנולוגים מורכבים ועד ניהול והובלת קמפיינים ברחבי ערוצי הפרסום. בסטודיו שיווק דיגיטלי נוכל להעניק לכם למעשה את כל פתרונות הדיגיטל במקום אחד.