שירות ניהול אתרי וורדפרס

שיפור אחוזי המרה, ניהול תוכן ואבטחה

מחפש שירות לניהול אתרי וורדפרס? הגעת למקום הנכון! בנוסף לשירות , אנחנו מספקים שירות מקצועי לניהול אתרי וורדפרס.   מה כולל השירות: יצירה העלאת תכנים חדשים - בכדי לשמר ולשפר את מיקומי אתר הוורדפרס שלכם במנועי החיפוש והצורך להציג מידע שוטף, עדכני ואמין ללקוחות הגולשים באתר, חובה לעדכן את האתר בתכנים חדשים כגון תמונות, מאמרים מקצועיים, פרוייקטים, חדשות, ועוד. גולשי האתר מחכים לראות מידע עדכני וכשזה לא מגיע אלה פחות מגיעים לביקור ומכאן גוגל ודומיו פחות מחבבים אתכם כי פחות מבקרים אתכם, ופחות נשארים באתר שלכם, מכאן קל מאוד לאבד לקוחות בגלל מידע שגוי או לא מעודכן, וכל זה יביא בסופו של דבר לצניחה משמעותית בתוצאות החיפוש. תחזוקה שוטפת - מערכת הוורדפרס היא מערכת שמתעדכנת לעתים תכופות. בנוסף, המערכת משתמשת בתוספים חיצוניים רבים המרחיבים את אפשרויות הפונקציונאליות של המערכת ומיקסום הפוטנציאל בה. חשוב מאוד לדאוג לעדכן את המערכת ואת התוספים בה בכדי להגן על האתר מהאקינג - פריצות אבטחה ובכדי להימנע מתקלות משונות. איש מקצוע מטעם גיא לב יתחזק עבורכם את אתר הוורדפרס שלכם, הוא גם יציע לכם תוספים חדשים שלא הכרתם בכדי למצות את המערכת ולשפר את חוויית המשתמש באתר על בסיס שוטף. טיפול באבטחת האתר. תמיכה טכנית מסביב לשעון. שיתוף תכנים ברשתות חברתיות. גיא לב בניית אתרי וורדפרס מספקת שירות ניהול אתרי וורדפרס מקצועי ביותר, נסו אותנו עכשיו >
תוכן ההודעה
בואו נכיר

בואו נכיר.

פנו אלינו בנושאי אתגרים, פרויקטים, שיפורים או ייעוץ

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.
אודותינו

נעים להכיר.

סטודיו לשיווק דיגיטלי

שיווק בדיגיטל, מורכב ועשיר. מגוון אפשרויות פרסום ואתגר הניהול גדול. סטודיו דיגיטל בעל אנשי מקצועי רבי תחום ובעלי נסיון רב אשר יעמדו לרשותכם בעת בכדי למקסם את התוצאות במגוון ערוצי הפרסום. כל זאת במעטפת של סטודיו בוטיק דיגיטלי טכנולוגי שחי דיגיטל 24/7 בכדי לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

את הסטודיו מוביל גיא לב, בעל ניסיון עשיר בעיצוב, פיתוח ושיווק באינטרנט, משנת 2004. אחראי על הצלחות כמו אתר וואלה טורס, מעריב, הובלת פרויקטים בחברת טויוטה, סלקום, הפניקס ועוד. בעל ידע רב בעולם השיווק, חי ונושם דיגיטל 24/7.

ביחד עם צוות מוביל שגיבשנו, מעניקים ייעוץ שוטף וכן פתרונות טכנולוגים מורכבים ועד ניהול והובלת קמפיינים ברחבי ערוצי הפרסום. בסטודיו שיווק דיגיטלי נוכל להעניק לכם למעשה את כל פתרונות הדיגיטל במקום אחד.